Hakkımızda 

Firmamız 1989 yılında Alibeyköy’de başladığı oluklu mukavva üretim faaliyetlerine, 1994 yılından bu yana Esenyurt'da bulunan üretim tesislerinde devam etmektedir.

 

Kalkan Ambalaj, müşteri memnuniyetine verdiği önem, personeline sağladığı eğitim, ürün kalitesinden ödün vermeden ulaştığı verimlilik ile toplam başarı ilkesini benimsemiştir.

 

1994 yılından bu yana, oluklu mukavva koli ve kutu konusunda üretim yapan KALKAN AMBALAJ birçok farklı kollardaki sanayi firmalarına hizmet etmektedir. Cam eşya, gıda sanayi, elektrikli ev aletleri, mutfak ürünleri, elektronik cihazlar, kozmetik, kimya sanayi ve diğer çeşitli sektörlerde yer alan Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarına karton ambalaj çözümleri sunmaktadır.

 

Kalkan Ambalaj fabrikamızda %100’ü karton malzeme kullanımı ile üretilen, kutu ve koliler ; %100 olarak biyolojik çözülebilen bir malzemedir. Aynı zamanda geri dönüştürülerek tekrar tekrar kullanılabilir.

 

Geri dönüştürülebilir ve biyolojik olarak çözülebilir malzeme kullanımı dünyamız için çok önemlidir. İnsanın her geçen gün artan tüketim hacmine dayalı olarak doğamızın bozulduğu dünyada, her bir tüketim maddemizin bu zarara olan etkisini öğrenmek, bu zararı azaltacak malzeme kullanımına yönelmek çok değerli ve çok faydalıdır. Gelecek nesillerimizin yaşamını devam ettireceği dünya bizim seçimlerimizle şekillenecektir.

 

Kağıdın koliye dönüşüm serüvenindeki tüm tasarım ve hazırlık aşamaları, sınırsız tasarım seçeneklerini kullanarak göz alıcı ve dikkat çeken benzersiz koli ve kutu yaratmayı mümkün kılar. Stoklanması kolay, katlanabildiği için taşıması kolay, fabrikaların paketleme maliyetlerini verimli kılan bu koliler üzerinde kat izi, katlama, kıvrılma ve çok farklı şekillerde hiçbir malzemenin sağlayamadığı avantajlardan yararlanılır.

 

Kalkan Ambalaj ailesi olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutan, yenilikleri ve teknolojiyi sizlere sunarak ambalaj ihtiyaçlarınız için çalışan aktif, güçlü ve yetenekli bir ekiple her zaman sizlerleyiz.

    Bizden Haberler

    • AVRASYA AMBALAJ 2015 – TÜYAP FUARINA KATILIYORUZ!
    • CERTIFICA OLUKLU MUKAVVA TABAK VE PAKETİ VE KUTU ÜRETİM VE SATIŞ ISO 9001:2008
    • CSGB İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI BELGESİ
    • TÜRK TABİBLER BİRLİĞİ MERKEZ KONSEYİ BAŞKANLIĞI İŞ HEKİMLİĞİ SERTİFİKASI
© Copyright 2003 & 2015 Kalkan Ambalaj San. Tic. Ltd. Şti. Her Hakkı Saklıdır.                                                                  Web Tasarım