Mesajımız 

Değerli Arkadaşlarımız,

 

Kalkan Ambalaj ilk kurulduğu zamandan bugüne çok büyük değişimler göstermiş ve büyük başarılara imza atmıştır.

 

26 yıllık geçmişimizde istikrarlı bir şekilde bu değişimlere imza atmamızı sağlayan ve bizlere emekleri geçen çok değerli tüm çalışanlarımıza, çok değerli tüm müşterilerimize ve çok değerli tüm tedarikçilerimize teşekkür etmek isterim.

 

Firmamızın daima ileri gidebilmesinde rol oynayan akılcı yönetimi sağlayabilmek için, hem başarılarımızdan, hem de hatalarımızdan önemli dersler aldığımızı ve mümkün olduğunca doğru bir zamanlama ile gerekli değişimleri yapmaya çalıştığımızı ifade etmek isterim.

 

Ekibimizde yer edinmiş bir alışkanlığımız olarak yapabildiğimizin en iyisini yapma anlayışımız bizleri bugünlere taşımıştır. Sanata ve başarıya ait her iş küçük detaylarla bezenmiştir. Mükemmellik yolunda atacağımız adımlarımız detaylardaki çözümlerimizin birleşmesinden oluşacaktır.

 

Her zaman öğrenmeye, keşfetmeye ve geliştirmeye odaklanmış bir ruhla, dinamik, pratik, tecrübeli ve daha iyisini isteyen ekibimizle, sürekli durumumuzu değerlendirerek müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak, dünyaya ayak uydurmak, çevremize ve insanımıza değer katmak, doğayı bilinçle korumak, ekonomimize katkı sağlamak ana hedeflerimiz olacaktır.

 

Bir aile şirketi olarak yola başladığımız firmamız Kalkan Ambalaj, bugün çok daha büyük bir aile haline dönüşmüştür. Vizyonumuz, ortak değerlerimiz ve verimliliğimiz ile ipi göğüsleyerek daha zoru başarmaya odaklı çalışmalarımızla hizmetlerimize devam edeceğiz.

 

Sizleri sevgiyle selamlıyoruz.

 

Saygılarımızla,

 

Seyfettin KALKAN

    Bizden Haberler

    • AVRASYA AMBALAJ 2015 – TÜYAP FUARINA KATILIYORUZ!
    • CERTIFICA OLUKLU MUKAVVA TABAK VE PAKETİ VE KUTU ÜRETİM VE SATIŞ ISO 9001:2008
    • CSGB İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI BELGESİ
    • TÜRK TABİBLER BİRLİĞİ MERKEZ KONSEYİ BAŞKANLIĞI İŞ HEKİMLİĞİ SERTİFİKASI
© Copyright 2003 & 2015 Kalkan Ambalaj San. Tic. Ltd. Şti. Her Hakkı Saklıdır.                                                                  Web Tasarım